Na regale u Marty Mrowiec

Ostatnia wizyta Jacka Ostrowskiego została wydana w Serii na F/aktach wydawnictwa Od deski do deski. To mroczna i brutalna historia o człowieku pozbawionym skrupułów, o okropnej zbrodni i czasach PRL-u.

Seria Na F/aktach wydawnictwa Od deski do deski to dokumentalne powieści współczesnych polskich pisarzy. Powieści te są oparte na prawdziwych wydarzeniach a ich autorzy sfabularyzowali je na podstawie dokumentów, doniesień z sal sądowych, artykułów prasowych czy zeznań. Jacek Ostrowski w Ostatniej wizycie odtworzył wydarzenia, które miały miejsce w w latach ’70. Porwanie lekarki Stanisławy Krzemińskiej było głośną sprawą, a jej morderca był nieuchwytny. Autor z wnikliwością portretuje brutalność Zbigniewa Pielacha. To właśnie on, sowiecki agent, zabójca działający na zlecenie KGB stoi za porwaniem lekarki, byłej żołnierki Armii Krajowej.

Ostatnia wizyta to pozycja wstrząsająca. Dosłownie. Autor nie szczędzi czytelnikowi brutalnych opisów pokazujących bezwzględność kata. Pielach ze względu na kumulujące się długi znalazł się pod ścianą……..

http://martamrowiec.pl/jacek-ostrowski-ostatnia-wizyta-2017/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.